Něco málo o Kunlik.com

V této části webu bych vám rád řekl, kdo jsem, co mě vedlo k tomu vytvořit tento web a kam bych jej rád směřoval...

Kdo jsem

Ahoj, já jsem Tomáš a jsem ročník 84. Mám manželku Jitku, dcery Emu a Ninu a sedavé zaměstnání - pracuju jako manažer. Holky mě ve sportu podporují, a když to jen jde, tak jedou se mnou a fandí.
Už od mala se věnuju sportu - cca ve svých 6 letech jsem začal hrát fotbal a trvalo to zhruba 26 let, ale pak mě začalo bavit běhání a přes občasné desítky jsem se dostal až k cca 230 km měsíčně, pár maratonům a jedné horské padesátce. Dřív jsem si občas zajezdil i na biku, nějaké cross country nebo singeltrack. Aktuálně vybíhám cca 5× týdně a rád bych to ještě posunul na každý den, protože to ráno v přírodě za vycházejícího slunce je prostě nádhera :)

Jak vznikl tento web

Když jsem byl asi před dvěma lety na pracovní cestě v Barceloně a procházeli jsme se tam u moře, tak tam za 30 minut proběhlo snad tisíc lidí. A na mě dolehlo to, že jsem celé léto skoro neběhal a jak mi vlastně ten sport a pohyb hrozně chybí. Zároveň jsem věděl, jak Jituš ráda cestuje a chce poznávat nová města a státy.

Rozhodl jsem se tenkrát, že se minimálně 2× za rok zúčastním nějakého maratonu v různých koutech světa po dobu alespoň 40 let. Je to vlastně cesta, jak spojit moji radost z běhu a to, že se někam podíváme.

První maraton, který měl začít novou tradici byl v roce 2019. Jednalo se o pro mě asi nejhezčí maraton na světě a to Pražský Maraton. Další maratony budou následovat, a abych si to cestování a běhání nenechával jen pro sebe, vznikl tento web. Byl bych rád, kdyby kunlik.com sloužil k inspiraci, motivaci a sdílení zajímavostí či zkušeností.

Poslání kunlik.com

Posláním tohoto webu je zaujmout alespoň jednu duši a motivovat ji k jakémukoliv sportovnímu výkonu - pochodu, běhu nebo jiné události či akci. Sport je v současné uspěchané době cestou k relaxaci a odpočinku, cestou k poznávání nových míst nebo navázání nových vztahů. Vystupte ze své komfortní zóny a napište nám o události, které se plánujete zúčastnit nebo jste se již zúčastnili.

Vize kunlik.com

Naší vizí je být věrohodným zdrojem informací o veškerých sportovních událostech a nabídnout uživatelům informace a služby, které je povedou ke splnění jejich sportovních snů. Chceme být nezávislí a také respektováni pro transparentní, otevřený a pozitivní přístup.

Čeho bych chtěl v blízké budoucnosti dosáhnout

  • spustit v roce 2019 kunlik.com
  • přidat minimálně 200 akcí do konce roku 2019
  • rozjet blog v roce 2019
  • zaujmout alespoň pár uživatelů v roce 2019 :)
  • přidat nové funkce na základě zpětné vazby uživatelů


Pomoz mi udělat kunlik.com velkým

  1. přidávej události
  2. přidávej hodnocení a fotky
  3. sepisuj články do blogu a seznam se svými zážitky další uživatele

 

Kontakty:

E-mail:

tom@kunlik.com

Facebook:

https://www.facebook.com/Kunlikcom-111729923575203

Instagram:

https://www.instagram.com/kunlik_com/